POLİTİKAMIZ

HAKKIMIZDA

Öncelikli Politikamız Dürüstlüktür’

Üstleneceğimiz görevi uygun şekilde ön çalışma yaparak gerçek anlamda ve yürürlükteki yönetmeliklere uygun şekilde planlamalar hazırlamak öncelikli prensibimizdir.

Üstlendiğimiz görevlerde sadece günü kurtarmak değil ama uzun yıllar çalışabileceğimiz şekilde kurumsal bir kurguyla hareket etmekteyiz.

Yönetmelikler ya da yasalar zorladığı için değil, gerçek anlamda insanların yaşama hakkına önem veren bir sorumluluk aldığımızın bilincindeyiz. Bizim materyalimizin insan olduğunu ve yaşama hakkının da en önemli hak olduğunu biliyoruz.

Ülkemizin çalışanları da diğer gelişmiş ülkelerde olduğu gibi koruyucu sağlık ve güvenlik programının tam olarak yerleştiği bir iş ortamında çalışma hakkına sahiptir. Ramak kala vakalardan başlanarak teknolojinin sunduğu bütün iş güvenliği imkanlarını çalışanlarımıza sunmayı hedeflemekteyiz.

İşyeri mahremiyeti ve çalışanların özel haklarına saygı prensibimizdir. Çalışanların sağlığını ve güvenliğini korurken işverenin iş verimini artırmak, maliyetleri azaltmak ve başarılı bir iş akışı sağlamak en önemli hedeflerimizden biridir.

Yaptığımız çalışmalar tüm akreditasyon standartlarına uygundur. Çözüm ortaklığı yaptığımızın işyerleri kullandığımız kurumsal metotlar sayesinde kalite, iş sağlığı, güvenliği ve çevre belgesi almaya hazır hale gelmektedirler.

MyOSGB’ NİN İLKELERİ: Kurumsal çalışma, takım çalışması, mahremiyete saygı, dürüstlük ve yasalara uyumdur.

FLAMAMIZ, Faaliyet, Liyakat, Ayidiyat, Muvaffakiyet ilkelerine dayanır.

Referanslarımız

© 2017 My Osgb - Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım : Bosphorusmedia