NEDEN MYOSGB

MyOSGB üstlendiği projeleri işin başlama aşamasında planlayarak ihtiyaca uygun, masrafları düşüren ve uygulamaları gerektirdiği gibi yürüten bir çalışma sistemine sahiptir.

Dünyada iş sağlığı ve güvenliğinin en düzgün yürüdüğü ülkelere ait çok uluslu şirketlerde çalışmışlığın verdiği tecrübe ile sizlere dünya standartlarında sistemler kurmaktadır.

Sektörel bazdaki birikimlerimizden yararlanarak sağlık tetkiklerinizi, risk analizlerinizi, proseslerinizi, organizasyon, tanım ve talimatlarınızı hazırlamaktayız. Bu çalışmalar şirketinizin akreditasyona hazır hale gelmesini sağlayacaktır.

Kullandığımız formlar güncel, kurumsal çizgide ve akreditasyonlarda kabul görecek şekilde düzenlenmiştir.

BSİ iç tetkikçi kimliğimizle şirketinizi üçüncü bir gözle denetleyip gerek yasal gerekse akreditasyonla ilgili denetimlere hazır hale getirmekteyiz.

Ekibimize yönelik eğitimler düzenleyerek her çalıştığımız yerde aynı metotları kullanmayı hedeflemekteyiz.

Her işyeri için kurduğumuz çekirdek kurgu büyüme potansiyeli olan şirketlerde kapasite artışıyla paralel ihtiyaca cevap verebilecek kurgudadır.

Haftalık kendi iç toplantılarımızı yaparak takım ruhunu yerleştirmeye çalışmaktayız.

Yaptığımız düzenli denetimlerle eksikleri tespit etmekte ve bunları işverene sunmaktayız.

Yaptığımız bütün faaliyetler konusunda gerek çalışanları ve gerekse işverenleri bilgilendirmekteyiz.

İşyerlerinde bulunması gerekli asgari malzemeleri teminini sağlamaktayız.

Mobil ekiplerimiz sayesinde işyerlerinde iş akışını etkilemeyecek şekilde sektöre göre önceden belirlediğimiz analizleri yapmaktayız.

Eğitim planlamalarımızı işyerlerinde yaparak iş akışını engellememekteyiz.